Корисне від "Форт-БіТуБі"

Автоматизація підприємства
26.10.2022

Автоматизація підприємства

Нині ефективна довгострокова стратегія роботи та розвитку підприємства просто неможлива без реалізації плану автоматизації. Грамотно впроваджена автоматизація дозволяє підвищити ефективність кожного працівника та всієї компанії в цілому. Відсутність автоматизації підприємства, навпаки, відкидає бізнес у минуле століття і робить його неефективним у боротьбі за споживача
Автоматизація бізнес-процесів роздрібного продажу
25.10.2022

Автоматизація бізнес-процесів роздрібного продажу

Автоматизація торгівлі – це основа переходу бізнесу на рейки сучасних трендів. З її допомогою в діяльність впроваджуються напрацювання інформаційних технологій (спеціалізовані програми), які оптимізують робочі процеси, зменшують кількість помилок та покращують більшість показників — від ККД працівників до підсумкової фінансової вигоди.
Автоматизація бухгалтерського обліку: переваги програми для автоматизації бухгалтерії

Автоматизація бухгалтерського обліку: переваги програми для автоматизації бухгалтерії

Такий штатно-структурний підрозділ бізнесу, як бухгалтерія, є вкрай консервативним. Діяльність його фахівців чітко регламентована та прописана. Проте, навіть бухгалтерський облік поступово приходить до необхідності модернізації через впровадження автоматизації. Сучасні комп'ютерні програми не просто полегшують виконання класичних завдань, а й знижують кількість помилок практично до нуля. А оцінка і планування на основі автоматизації — це, взагалі, те, заради чого варто починати передачу більшості завдань бухгалтерії спеціалізованому комп'ютерному ПЗ.