Курси системи автоматизації бізнесу. Навчання продуктам BAS

Курси по BAS. Навчання роботі з продуктами BAS

Для того, щоб перехід підприємства на новий рівень роботи був швидким, комфортним та безпроблемним, наша компанія розробила чітку та ефективну систему навчання користувачів програмними продуктами, які ми реалізуємо. Наші курси по продуктам BAS у Києві допоможуть у максимально короткі терміни освоїти ту чи іншу конфігурацію BAS. Нова інформаційна система буде доступна всім співробітникам, їхня робота стане в рази продуктивнішою і, як наслідок, покращить роботу підприємства в цілому.

Сертифіковані спеціалісти, що працюють у нашому штаті, зуміють організувати найбільш ефективне навчання BAS, відштовхуючись від специфіки діяльності компанії, зайнятості співробітників. Насамперед для всіх, хто працюватиме з продуктами BAS, проводиться презентація, потім співробітників безпосередньо навчають працювати з програмним продуктом, тестують його, роблять ухил на практичні заняття, а не теорію, яка часто не засвоюється людьми. Таким чином, навіть для користувачів-початківців, які раніше ніколи не працювали з BAS, забезпечується продуктивна робота на результат вже через кілька днів після встановлення ПЗ на підприємстві, незалежно від його конфігурації, чи то «Управління торгівлею» або «Бухгалтерія». Наші курси за програмами BAS дозволяють співробітникам вирішувати практичні завдання різної складності відразу після закінчення навчання.

Навчання у форматі вебінару

Не у всіх є можливість і час щоразу їздити на курси, що особливо працюють людям. Наша компанія з розумінням ставиться до цього фактора і тому пропонує всім клієнтам, які купили продукти лінійки BAS, дистанційне навчання. Воно – не менш ефективно, ніж традиційні стаціонарні курси, але дозволяє суттєво економити час та зусилля, комфортно отримуючи інформацію, сидячи прямо за своїм ПК чи ноутбуком. Навчання у форматі вебінару проводять ті ж таки фахівці, які мають колосальний досвід.

Наші курси – це чудовий спосіб швидко освоїти програмне забезпечення, яке суттєво полегшить роботу, автоматизує безліч процесів у бізнесі.


Для реєстрації потрібно заповнити заявку.

Отримати додаткову інформацію можна у відділі продажу компанії «Форт БіТуБі»: