Программіст BAS: особливості супровідної роботи

Ми забезпечуємо комплексну автоматизацію підприємств, глибоко вивчаємо специфіку бізнес-процесів по галузях, розробляємо та впроваджуємо індивідуальні програмні рішення, забезпечуємо підтримку програмних продуктів на всіх етапах експлуатації, навчаємо персонал Вашої компанії, а також надаємо консультації з управління бізнес-процесами.

ПРОГРАМІСТ BAS

Для чого потрібна програма BAS або програма системи автоматизації бізнесу, гадаємо, нікому пояснювати не потрібно. Це комплексне рішення, націлене на автоматизацію процесів у рамках організацій, давно і широко використовується на території України, успішно застосовуючись різними підприємствами у найрізноманітніших областях. Сферою діяльності нашої компанії «Форт-БіТуБі» є допомога в автоматизації вашого бізнесу та впровадження індивідуальних програмних рішень з урахуванням специфіки, яка є у вашого підприємства.

Особливості супровідної роботи

Програмне забезпечення, наскільки б професійно зроблено та грамотно встановлено воно не було, потребує постійного нагляду з боку фахівця. Програма BAS – це універсальна платформа, адаптувати яку під ваші потреби може лише фахівець. І процес цей включає не лише налаштування певних параметрів і опцій, а й регулярний контроль, а також усунення помилок, які неминуче виникають при використанні будь-якої програми.

Навчитися працювати у програмі BAS, за бажання, може будь-яка людина. Але так як програма побудована на взаємозв'язку безлічі параметрів, будь-яка, навіть найменша помилка може спровокувати збій. Збої бувають незначними, і досвідченому користувачеві цілком під силу усунути несправність самостійно, але якщо такі помилки будуть накопичуватися, вони можуть призвести до аварії або навіть повного виходу програми з ладу.

Будь-яке програмне забезпечення потребує оновлення. Платформа BAS та інше програмне забезпечення, для своєї повноцінної роботи, має постійно бути прив'язана до останніх змін, особливо це важливо для Бухгалтерії. Дуже більшість процесів, закладених у програму, прив'язана до законодавства. Якщо з'являється якийсь новий законодавчий акт, який безпосередньо торкається діяльності підприємств України або призводить до змін у розрахунках, розробники BAS оперативно реагують на ці нововведення, впроваджуючи їх у платформу. Випускається оновлення, яке потрібно інсталювати. Хто цим займатиметься? Звісно, не керівництво компанії та не співробітники. Потрібен спеціаліст, а саме програміст BAS.

  Програміст за продуктами BAS буде корисним, якщо:
 1. Вам потрібно встановити програмне забезпечення та навчити персонал роботі на цій програмі.
 2. Розробити/доопрацювати конфігурацію.
 3. Здійснити оновлення або актуалізувати програму.
 4. Виявити та усунути причину некоректної роботи або збоїв, якщо вони мають місце.

Ще кілька слів про те, чому так важливо вчасно ставити оновлення. Справа в тому, що продукти BAS, як і будь-який комп'ютерний продукт постійно вдосконалюється. Виявляються якісь недоліки, дрібні помилки, допущені розробниками, – оновлення покликані їх усунути. Не менш часті випадки, коли оновити програму по суті означає її актуалізувати. У нашій державі законодавство поки що не може похвалитися своєю повністю сформованою і не схильною до постійних «переробок» структури. Законодавча складова платформи завжди має відповідати поточному стану справ у країні. Цей етап супровідної роботи дуже важливий для будь-якого підприємства і тому має проводитися регулярно.

Конфігурація BAS, задіяна на вашому підприємстві, може потребувати доопрацювання. Наприклад, організація розширила сферу своєї діяльності чи, навпаки, значно скоротила обсяг своїх послуг. Подібні зміни неминуче спричинять перетворення в системі BAS або іншому програмному продукті, які може зробити тільки фахівець.

ШТАТНИЙ ПРОГРАМІСТ ЧИ ПРИХОДЯЧИЙ ФАХІВНИК?

Відповідь на це питання безпосередньо залежить від розмірів вашої організації і, отже, її оборотів. Якщо у вас великий бізнес, з постійними серйозними угодами, розрахунками та численною супровідною звітною документацією, то програміст BAS у штаті буде не зайвим. Для підприємств меншого розміру кращим є абонентське обслуговування, коли спеціалізується на даному спектрі послуг компанія направляє на підприємство свого фахівця, який здійснює необхідні в даний момент дії.

  Є й третій шлях – це пошук програміста, коли, як кажуть, припекло. Перевага цього варіанта очевидна – це ціна, вона, як правило, відсотків на 20-25% нижча, ніж доведеться платити професіоналу, який здійснює обслуговування на постійній основі. Але не варто забувати про недоліки, а їх, за найму програміста-фрілансера, вистачає:
 • Відсутність гарантій. Незважаючи на наявність досвіду, ви не можете бути впевненими, що знайдена вами людина компетентна та кваліфікована. Гарантією виступає лише його слово. А працюючи з фірмою, ви укладаєте договір, в якому чітко прописано, який обсяг роботи має бути виконаний і як.
 • Ризик. У разі непередбачених ситуацій (програміст захворів, змушений терміново виїхати, неспроможна з'явитися у потрібний час), ви залишаєтеся «у розбитого корита». При роботі зі спеціалізованою фірмою вам завжди підберуть «запасний варіант» - іншого професіонала, який прийде і зробить роботу вчасно.
 • Специфіка. Кожен новий програміст повинен вникати особливо в налаштування саме вашої конфігурації і розбиратися з принципами роботи вашого підприємства. Працівник, який здійснює обслуговування на постійній основі, добре знає всю конкретику, і йому не потрібно витрачати час на ознайомлення.
 • Відповідальність. Як правило, фахівці, пов'язані контрактними зобов'язаннями з фірмою, значно відповідальніші та серйозніше підходять до роботи, ніж ті, хто сам собі господар.

Підсумуємо!

  Запрошуючи програміста з продуктів BAS від компанії «Форт БіТуБі» (Київ), ви отримуєте:
 • · Налаштування програмного забезпечення;
 • · Адміністрування та супровід;
 • · При необхідності, доопрацювання типових (або розробку нетипових) конфігурацій;
 • · Можливе складання інструкцій, навчання персоналу, оформлення тех. документації.


Програміст у Києві від нашої компанії – це спеціаліст, який вироблятиме для вас весь спектр робіт, пов'язаних із впровадженням продуктів BAS на платформі BAF на вашому підприємстві. Наша компанія гарантує високий професіоналізм та досвід у цій сфері своїх співробітників. Робота можлива як на разовій, так і на постійній основі. Все залежить від того, виконання якого завдання ви хочете довірити нашому фахівцю.

Веділь обів'язкове поле "Ім'я"
Введіть номер у фоматі:
+38(022) 222-2222
Дане поле не може бути пустим

* - Поля, обов'язкові для заповнення