Ми забезпечуємо комплексну автоматизацію підприємств, глибоко вивчаємо специфіку бізнес-процесів по галузях, розробляємо та впроваджуємо індивідуальні програмні рішення, забезпечуємо підтримку програмних продуктів на всіх етапах експлуатації, навчаємо персонал Вашої компанії, а також надаємо консультації з управління бізнес-процесами.

ВПРОВАДЖЕННЯ

Впровадження будь-якого програмного продукту, і зокрема впровадження продуктів BAS та інших програмних продуктів, передбачає введення системи в експлуатацію, при цьому цей процес може включати кілька етапів. Їхня кількість, а також вартість роботи залежить від цілого ряду факторів, у тому числі від специфіки роботи конкретного підприємства, від самого програмного продукту та вимог, які пред'являються Замовником.

Впровадження проектне та страндартне.png

У разі, якщо передбачається використання програмного продукту на невеликих підприємствах, котрим на даному етапі розвитку досить типового функціоналу обраної конфігурації, фірма " Форт-БиТуБи " пропонує здійснити стандартне використання. У цьому випадку Замовник отримує швидкий запуск та впровадження з мінімальними витратами, однак йому доведеться «підлаштовуватись» під стандартні можливості, запропоновані розробником програмного забезпечення. Звичайно, надалі буде можливість внести зміни до продукту, але треба розуміти, що на першому етапі буде лише стандартний функціонал.

Технологія проектного застосування товарів BAS, навпаки, передбачає створення інформаційної системи, повністю «підігнаної» під потреби конкретного підприємства. У разі Замовник на виході отримує ефективну автоматизовану систему, повністю адаптовану під його бізнес-процеси.