Встановлення та налаштування продуктів BAS

Ми забезпечуємо комплексну автоматизацію підприємств, глибоко вивчаємо специфіку бізнес-процесів по галузях, розробляємо та впроваджуємо індивідуальні програмні рішення, забезпечуємо підтримку програмних продуктів на всіх етапах експлуатації, навчаємо персонал Вашої компанії, а також надаємо консультації з управління бізнес-процесами.

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА НАЛАШТУВАННЯ ПРОДУКТІВ BAS

Програми BAS - це оптимальне рішення для тих, хто шукає можливість автоматизувати, а значить, спростити завдання обліку та управління підприємством. Однак після прийняття рішення про купівлю програми перед керівником або власником бізнесу з'являються нові питання: яка конфігурація (так називається прикладне рішення) буде оптимальна в його випадку, і кому довірити встановлення програмного забезпечення.

  Оптимальним варіантом є звернення до компанії (офіційні партнери Вендора), які готові надати повний комплекс послуг з широкої лінійки продуктів BAS. І причин тому є кілька:
 1. Офіційний партнер Вендора надасть грамотну консультацію щодо всієї продуктової лінійки та особливостей впровадження, роз'яснивши потенційному Клієнту особливості існуючих рішень.
 2. При покупці програмного забезпечення Покупцю забезпечено безкоштовне професійне встановлення та налаштування ПП BAS. Оскільки компанія-розробник висуває до своїх партнерів досить жорсткі вимоги, Клієнт має достатні гарантії якості роботи, чого не можна сказати про фрілансерів.
 3. Для коректної та безперебійної роботи потрібно не тільки грамотне встановлення та налаштування продуктів BAS – надалі програмне забезпечення потребує регулярного професійного обслуговування. Якісний супровід фахівцями, які здійснили встановлення, і, відповідно, знайомими з усіма особливостями роботи та вимогами конкретного підприємства, буде найлогічнішим рішенням.

Купуючи будь-яку версію програмного забезпечення BAS, яке працює на платформі BAF у компанії "Форт-БіТуБі", ви можете розраховувати на наданні низки безкоштовних сервісних послуг, серед яких і встановлення продуктів. Ми зацікавлені у довгостроковій співпраці з кожним своїм Клієнтом, тому від початку нашого спілкування прагнемо надати якомога більше корисної інформації – щоб ви могли прийняти правильне рішення.

Що ви отримуєте, купуючи продукти BAS у компанії "Форт-БіТуБі"?

  Найголовніше – співпрацюючи з нами, вам не знадобляться послуги додаткових підрядників, усі необхідні роботи здійснять наші співробітники. Зокрема, ми надаємо:
 • • Попередню консультацію, в ході якої ви розповідаєте нам свої побажання, а ми представляємо вам програмні продукти, що найбільш підходять у вашому випадку. Ви отримаєте відповіді на всі свої питання стосовно вартості ПЗ, можливостей тієї чи іншої версії, особливостей впровадження сервісу, а також переваг, які отримає ваше підприємство завдяки його використанню. Також ми продемонструємо вам роботу потрібної програми.
 • • Після ухвалення рішення про купівлю, погодження всіх деталей та оформлення заявки, вам залишається лише дочекатися доставки програмного забезпечення (на це знадобиться лише кілька днів). Після цього нашими фахівцями буде здійснено безкоштовне встановлення програми на сервері та на робочих станціях, а також первинне налаштування типової конфігурації BAS, яке дозволить вам використовувати всі можливості сервісу.
 • • Зокрема, фахівці компанії здійснять налаштування інтерфейсу користувачів на сервері, проведуть реєстрацію та первинне заповнення баз даних SQL, розмежування прав доступу. Якщо йдеться про перехід з типових конфігурацій систем автоматизації бізнесу на продукти BAS, можливе перенесення залишків та вмісту баз даних на нову платформу. Крім того, Клієнт отримує професійні рекомендації щодо подальшої експлуатації та обслуговування програми.
 • • Вам також може знадобитися доопрацювання програми, щоб її функціонал максимально відповідав потребам вашого підприємства. Вартість робіт залежить від їх обсягів та складності.
 • • Крім того, ви можете укласти з нами договір на абонентське обслуговування вашої системи, що дозволить своєчасно реагувати на зміни, які вносяться розробниками та зміни у законодавстві. Професійний супровід продуктів BAS є найкращою гарантією коректної та безперебійної роботи сервісу.