Оновлення продуктів BAS бухгалтерія для України

Довіряйте обновлення продуктів BAS професіоналам

Програма BAS – це програмний продукт, що постійно вдосконалюється. Для цього регулярно виходять оновлення. Вони можуть бути пов'язані зі зміною законодавства у частині бухгалтерського та податкового обліку, або ж в оновленнях випускається новий функціонал програмного продукту. Також у процесі роботи користувачами виявляються будь-які помилки та різного роду недоробки програмістів, які виявити та усунути в тестовому режимі практично неможливо: їх усувають разом із оновленнями.

Оновлення BAS – необхідна для повноцінної роботи процедура, яка повинна відбуватися щоразу після випуску нового релізу для Вашого програмного продукту. Так, сьогодні для всіх користувачів програмних продуктів доступні оновлення релізів конфігурацій, а також оновлення платформи BAF.

Для чого потрібне оновлення програмних продуктів BAS?

Навіть найякісніше програмне забезпечення з часом морально старіє. Деякі функції програми стають незатребуваними, інші можуть стати не такими зручними для обліку в компанії. Особливо якщо компанія розширилася або дещо змінила свій рід діяльності. Оновлення програми BAS необхідне також для того, щоб підтримувати актуальну нормативно-законодавчу базу, адже програма з часом починає від неї відставати.

    Таким чином, можна стверджувати, що встановлення оновлень для продуктів BAS виконує такі завдання:
  • • розширення функціоналу програми;
  • • оновлення форм звітності;
  • • усунення існуючих у певній версії помилок;
  • • поновлення законодавчої бази.

Щоб оновлення програмного продукту було виконано правильно, без порушення роботи і втрати даних, його має здійснювати професіонал. Наші фахівці без проблем встановлять оновлення для лінійки продуктів BAS", продуктів "Бухгалтерія для України" та будь-яких інших видів програм як найпізніших версій, так і тих, що випускалися раніше. Залишивши нам заявку, ви через невеликий проміжок часу зможете насолоджуватися безперебійною роботою версії програмного продукту, що повністю відповідає на день оновлення всім формам документів та формам звітності.

Оновлення нестандартної конфігурації програми

Залежно від специфіки діяльності компанії, дуже часто при встановленні стандартної конфігурації її функціоналу недостатньо, щоб підприємство могло повною мірою реалізовувати свої потреби: вести всі види обліку, відображати всі можливі господарські операції в компанії і одне з найважливіших - формувати звітність. У таких випадках оптимальним варіантом буде вдатися до послуг програмістів, щоб вони допрацювали програмний продукт, і він, у свою чергу, відповідав усім вимогам компанії.

Якщо ви користуєтеся таким нетиповим продуктом BAS, оновлення нетипової конфігурації повинен здійснювати виключно професіонал. У жодному разі не варто робити це самостійно: такі необдумані дії несуть у себе ризики: видалення частини даних, видалення частини, а то й усіх функцій, які раніше були доопрацьовані під Ваші потреби. Як наслідок, потрібно буде з нуля доопрацьовувати все, що вже було зроблено. Якщо фахівець через свої непрофесійні дії видалить доробки, Ви втрачаєте не тільки час, який потрібно буде витратити для написання доробок з нуля, але й суму грошей: ви вже витрачали її на ці доробки, але доведеться витратити ще раз. На нашій практиці такі випадки трапляються часто і відбуваються через «економію» грошей, які потрібно витратити на професіоналів. Надалі через таку «економію» компаніям доводиться витрачати в кілька, а то й у десятки разів більше для відновлення роботи системи.

Спеціалісти нашої компанії швидко, якісно, не перериваючи Вашої роботи, а головне – за прийнятну вартість встановлять оновлення для всіх продуктів BAS та іншого програмного забезпечення. Також, за потреби ми зробимо оновлення платформи на новий реліз, встановимо або оновимо платформу BAF.

Оформляйте заявку у нас на сайті, і наші спеціалісти зв'яжуться з вами вже найближчим часом, щоби обговорити деталі. Ми гарантуємо, що наші програмісти здійснять оновлення конфігурації на найвищому рівні, з гарантією безперебійної та повноцінної роботи продуктів BAS та у найкоротші терміни.

Веділь обів'язкове поле "Ім'я"
Введіть номер у фоматі:
+38(022) 222-2222
Дане поле не може бути пустим

* - Поля, обов'язкові для заповнення