Популярні продукти

BAS Комплексне управління підприємством

Рішення для управління діяльністю малих та середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації і узгоджених дій декількох виконавців.
50 000 грн.

BAS Малий бізнес

"BAS Малий бізнес" – це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізоване усе найнеобхідніше для оперативного обліку, контролю, аналізу і планування на підприємствах з такими напрямами діяльності, як надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля.
8 400 грн.

BAS Бухгалтерія

Рішення для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності будь-якого комерційного підприємства.
6 690 грн.

25 +

Роки досвіду

10 +

Власних розробок

1500 +

Успішних проектів

100 +

Постійних клієнтів

2_1.png

Наші послуги

Ми забезпечуємо комплексну автоматизацію підприємств, глибоко вивчаємо специфіку бізнес-процесів по галузях, розробляємо та впроваджуємо індивідуальні програмні рішення, забезпечуємо підтримку програмних продуктів на всіх етапах експлуатації, навчаємо персонал Вашої компанії, а також надаємо консультації в галузі управління бізнес-процесами

Готові розпочати шлях до успіху?

Наші партнери з провідними галузевими технологічними фірмами гарантують, що ми залишаємося на передньому краї.

Корисне

Автоматизація підприємства

Нині ефективна довгострокова стратегія роботи та розвитку підприємства просто неможлива без реалізації плану автоматизації. Грамотно впроваджена автоматизація дозволяє підвищити ефективність кожного працівника та всієї компанії в цілому. Відсутність автоматизації підприємства, навпаки, відкидає бізнес у минуле століття і робить його неефективним у боротьбі за споживача

Автоматизація бізнес-процесів роздрібного продажу

Автоматизація торгівлі – це основа переходу бізнесу на рейки сучасних трендів. З її допомогою в діяльність впроваджуються напрацювання інформаційних технологій (спеціалізовані програми), які оптимізують робочі процеси, зменшують кількість помилок та покращують більшість показників — від ККД працівників до підсумкової фінансової вигоди.

Автоматизація бухгалтерського обліку: переваги програми для автоматизації бухгалтерії

Такий штатно-структурний підрозділ бізнесу, як бухгалтерія, є вкрай консервативним. Діяльність його фахівців чітко регламентована та прописана. Проте, навіть бухгалтерський облік поступово приходить до необхідності модернізації через впровадження автоматизації. Сучасні комп'ютерні програми не просто полегшують виконання класичних завдань, а й знижують кількість помилок практично до нуля. А оцінка і планування на основі автоматизації — це, взагалі, те, заради чого варто починати передачу більшості завдань бухгалтерії спеціалізованому комп'ютерному ПЗ.

Наші клієнти