BAS програми - встановлення та налаштування програм автоматизації бізнесу

Популярні продукти

BAS Комплексне управління підприємством

Рішення для управління діяльністю малих та середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації і узгоджених дій декількох виконавців.
50 000 грн.

BAS Малий бізнес

"BAS Малий бізнес" – це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізоване усе найнеобхідніше для оперативного обліку, контролю, аналізу і планування на підприємствах з такими напрямами діяльності, як надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля.
8 400 грн.

BAS Бухгалтерія

Рішення для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку включно з підготовкою обов'язкової (регламентованої) звітності будь-якого комерційного підприємства.
6 690 грн.

25 +

Роки досвіду

10 +

Власних розробок

1500 +

Успішних проектів

100 +

Постійних клієнтів

2_1.png

Наші послуги

Ми забезпечуємо комплексну автоматизацію підприємств, глибоко вивчаємо специфіку бізнес-процесів по галузях, розробляємо та впроваджуємо індивідуальні програмні рішення, забезпечуємо підтримку програмних продуктів на всіх етапах експлуатації, навчаємо персонал Вашої компанії, а також надаємо консультації в галузі управління бізнес-процесами

Готові розпочати шлях до успіху?

Наші партнери з провідними галузевими технологічними фірмами гарантують, що ми залишаємося на передньому краї.

Корисне

Нарахування та виплата лікарняних у конфігураціях BAS

В даній статті розглянемо облік лікарняних листів співробітників в конфігураціях BAS КУП чи Бухгалтерія Корп. В конфігурації BAS Бухгалтерія проф, облік лікарняних не автоматизований, і нараховується вручну в документі нарахування зарплати.

Фінансовий облік конфігурації BAS КУП

Конфігурація “BAS Комплексне управління підприємством” - це сучасний програмний продукт, для управлінського, бухгалтерського та податкового обліку малих і середніх торгівельних та виробничих підприємств.

Огляд підсистем «Бюджетування та Планування» у конфігурації BAS КУП

Всі зображення в цій статті створені в українському інтерфейсі конфігурації. Для тих, кому зручніше працювати з російськомовним інтерфейсом, є можливість перемикання мови програми BAS комплексне управління підприємством для кожного окремого Користувача. Зробити це можна через налаштування користувача (головне меню «НСІ та Адміністрація» – «Адміністрування» – «Налаштування користувачів та прав» – «Користувачі» – «Мова інтерфейсу» – російська/українська).

Наші клієнти