Поні Експрес

Поні Експрес

Компанія ТОВ «Поні Експрес» є офіційним філіалом міжнародної торговельної марки «PONY EXPRESS» в Україні, яка представлена ​​на ринку кур'єрських послуг з 1992 року. Компанія «Поні Експрес» (торговий знак PONY EXPRESS) прийшла на український ринок в 2004 році і стала провідним національним оператором на ринку експрес-доставки, він пропонує повний комплекс послуг з доставки документів, пакетів і вантажів за принципом від «дверей до дверей». Розпочавши свою діяльність з обслуговування трьох міст, сьогодні «Поні Експрес» обслуговує понад 9000 міст і населених пунктів України, Росії та СНД.
Власна регіональна мережа включає 6 філій в Україні, представництва більш ніж в 38 містах України, представництва в Росії, Казахстані та Вірменії. Ми також відправляємо кореспонденцію в 218 країн світу. Об'єднана чисельність співробітників на Україні - більше 70 чоловік. Звичайно, сьогодні компанія не використовує для доставки кореспонденції індіанських поні. Невід'ємною частиною міського пейзажу стають сучасні автомашини з логотипом PONY EXPRESS. Серед наших постійних клієнтів є найбільші українські і міжнародні компанії, що працюють в сферах автомобільної, тютюнової, комп'ютерної промисловості, побутової техніки, інформаційних технологій, мас-медіа та в інших галузях. Ми пишаємося тим, що торгову марку PONY EXPRESS знають і довіряють нашій компанії відправлення вантажів та кореспонденції по Україні, Росії, СНД і всьому світу.
Сьогодні компанія PONY EXPRESS - лідируючий національний оператор, що пропонує повний комплекс послуг з доставки поштових і вантажних відправлень за принципом від «дверей до дверей».

PONY EXPRESS це:
  • Провідний національний оператор на ринку експрес-доставки поштових відправлень та вантажів по всій території України, Росії, в країни СНД і за кордон.
  • 3PL-оператор з розвинутою виробничою інфраструктурою в Києві, містах України та країнах СНД.
  • Повний комплекс послуг з термінової доставки поштових відправлень та вантажів за принципом «від дверей до дверей».
  • Гнучкі транспортні та логістичні рішення для різних сфер бізнесу.
  • Оператор який  постійно розвиває виробничу інфраструктуру в Києві, містах України, Росії і країнах СНД.
  • Постійний контроль якості надаваних послуг.
  • Додаткові сервіси.

Адреса: Україна, Київ, вул. Костянтинівська, 27-Б
Тел. 38 (044) 428-72-20 (40); 38 (044) 428-79-20 (40)
E-mail: info@ponyexpress-ua.com 
Сайт: http://www.ponyexpress-ua.com/ 


Имя
Телефон*
* - обязательные поля