Феррінг Фармацевтікалз

Феррінг Фармацевтікалз

Феррінг Фармацевтікалз - біофармацевтична компанія націлена на дослідження присвячені ідентифікації, розробці та маркетингу інноваційної продукції у областях безпліддя, акушерства, урології, гастроентерології, ендокринології та остеоартриту.

Науково-дослідницька діяльність та продукти компанії зв'язані загальною ідеєю яка сфокусована на наданні спеціальної терапії, яка працює "мовою власного організму" щоб надати лікарям можливість боротися з багатьма хворобами та захворюваннями.

Компанія завоювала міжнародне визнання протягом останніх 20 років у створенні інноваційних препаратів, які покращують якість життя дітей та дорослих у всьому світі.

Феррінг має свої власні виробничі потужності в декількох Європейських країнах, в Південній Америці, Ізраїлі та Китаї. З придбанням, у 2005 році, Bio-Technology General, компанія Феррінг отримала такі ж можливості у рекомбінантній біотехнології як і у більш традиційному фармацевтичному виробництві.

Компанії маркетингу, медичних послуг та продажу Феррінг, під керівництвом штабкартири у Сан-Пре (Швейцарія) діють у понад 45 краінах та нараховують більш ніж 3500 людей у всьому світі, тоді як лікування доступні у більш ніж 70 країнах. Це розширення дозволило Феррінгу підтримувати щорічний подвійний зріст останні два десятиліття.

Проекти дослідження та розробки доповнюють портфоліо продуктів та додадуть нову генерацію продуктів до деяких найбільш успішних зареєсторованих брендів. Центри розробки та дослідження знаходяться у Данії, Ізраїлі та у Каліфорнії (США).

Компанія Феррінг присвячує себе майбутньому, де вона продовжить поставляти нові та інноваційні медпрепарати, використовуючи навички що існують і нові навички а також розвиток новаторських технологій та, де це можливо, партнерство з науковими інститутами та іншими компаніями.

Адреса: 03067, Україна, м.Київ, бульв. Івана Лепсе 4, "Silver Centre", 4 поверх
Тел. +38 (044) 351-18-17; +38 (044) 351-18-18
Сайт:  www.ferring.com.ua